#1 2010-07-07 20:57:59

Laurentius

Lubieżna bestia

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 46
Wiek postaci:: 288
Rasa postaci:: Biały Demon
Typ postaci: : Ciałem uke, duchem seme
Pochodzenie postaci:: Piekło

Nagi

Jeżeli jakiekolwiek informacje, dotyczące tej rasy zostaną pominięte, proszę o zwrócenie mi uwagi w komentarzu. Wszystko, co tutaj zawarłam, opieram na mojej, nieograniczonej wyobraźni, a więc mogą się nieco różnić od ogólnie przyjętych wzorców.



Nagi to specyficzne, epickie stworzenia, które przez większość istot, nawet tych nieludzkich, są uważane, za legendy. Tajemnicze, drapieżne, jadowite... pomniejsze lub większe bóstwa. Pełne kociej gracji, finezji.
Uwielbiają przepych, wygodę oraz bogactwo. Tak zwane "pół ludzie, pół węże".
Mają trójkątne, długie uszy często ozdobione kolczykami z metali szlachetnych. Układają się one zależnie od nastroju i są jedną z najczulszych części ciała. Weżowidła, bo tak też można je nazywać, ogólnie lubują się w błyskotkach i uwielbiają ozdabiać swoje ciało bransoletami, naszyjnikami, łańcuchami, przeważnie złotymi. Często kiedy się poruszają słychać jedynie dzwonienie bransolet i reszty biżurerii. Uwielbiają ciepło, potrafią się wylegiwać kilka dni bez ruchu przed kominkiem albo w pełnym słońcu. Po kąpieli w lodowatej wodzie albo przebywając w mroźnych krainach, mogłyby zachorować albo nawet umrzeć. Ciało pod łuskami jest bardzo wrażliwe na dotyk i łatwo je zranić. 
Wśród społeczeństwa Nagów występują tylko mężczyźni. Ci więksi i silniejsi posiadają imponujące poroża oraz szpony. Drobniejsi zaś pozbawieni są tych przywilejów, mają za to możliwość rozrodu. W brzuchu tworzy się jajo, w którym, po zapłodnieniu, powstaje życie. Istnieje wiele hybryd... Naga może posiadać płetwy albo pióra, jednak są to rzadkie przypadki.
Nagi uwielbiają jeść, potrafią wmieścić w siebie naprawdę spore porcje. Najchętniej noszą zwiewne stroje w stylu zdobionych chust pareo, szat, tunik i galabii.
Ich ugryzienie potrafi zabić w kilka sekund, posiadają bowiem bardzo silny jad. Ich zmysły są bardzo wyczulone, widzą w ciemności, potrafią tkwić godzinami w bezruchu. Najbardziej wyczulony jest węch, którego ośrodek znajduje się na języku.
Nagi są długowieczne, tak, jak elfy. Są neutralnie nastawione do wszystkich ras.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoxipol wrocław recznie-robione-zaproszenia.eu zaproszenia-na-komunie-recznie-robione.eu